A kormány a jövőben hatásköröket von el a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztériumtól - értesült a Népszabadság. A tervek szerint az Európai Regionális Fejlesztési Alap magyarországi háttérintézményeinek létrehozását az FVM helyett a Gazdasági Minisztériumra bízzák. A szervezet az EU-csalatkozás után mintegy 500 miliárd forintnak megfefelő uniós pénz elosztását végzi majd.
2001. március 28. szerda, 09:07
