A múlt héten megjelent több mint huszonöt tőzsdei közgyűlési meghívó fele tartalmazott egyértelmű utalást osztalékfizetésre. Ezek alapján úgy tűnik, hogy 2000 után – a globálisan 4 százalékkal kisebb eredmény ellenére – az egy évvel korábbinál valamivel több osztalékot kaphatnak a részvényesek. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 24. szombat, 06:59
