A részvénycsere - amennyiben létrejön - valószínűleg cseredíjas lesz, azaz értékkülönbözetet kell fizetni. Az április végi közgyűlés napirendjén ugyancsak szerepel a társaság által kibocsátott részvények átalakítása dematerializált értékpapírokká és a törzsrészvények 1000 forintos alapcímletének módosítása 100 alapcímletre. A közgyűlésen várhatóan osztalék fizetéséről is döntenek, aminek mértéke számításaink szerint 200 forint lehet.
