A várhatóan a jövő héten megjelenő közgyűlési meghívóból kiderülhet, hogy hosszú idő óta először – az ígéretéhez híven – osztalékot fizet a Graboplast, vagy megtalálta a régóta keresett akvizíciós célpontot. A társaság mindenesetre stratégiai üzletágaiban folytatja a kapacitások bővítését, a tatabányai padlógyárban 90 millió, a kecskeméti parkettagyárban 80 millió forintot költ idén e célra. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 23. péntek, 06:59
