BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Akvizíció vagy osztalék lesz a Grabónál?

A várhatóan a jövő héten megjelenő közgyűlési meghívóból kiderülhet, hogy hosszú idő óta először – az ígéretéhez híven – osztalékot fizet a Graboplast, vagy megtalálta a régóta keresett akvizíciós célpontot. A társaság mindenesetre stratégiai üzletágaiban folytatja a kapacitások bővítését, a tatabányai padlógyárban 90 millió, a kecskeméti parkettagyárban 80 millió forintot költ idén e célra. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. március 23. péntek, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet