A legnagyobb forgalmat a 3,19 százalékkal 1 295 forintra dráguló Matáv-papírok produkálták. A részvényre nem hatott a Nokia-bejelentése, melynek nyomán több nagy távközlési cég papírja is esésbe kezdett. A Mol egészen a zárás előtti percekig 5 280 felett volt, ám a napot 5 255-ön (-0,66 %) zárta. A Richter is a vesztesek között volt, a gyógyszercég papírja 15 700-ig (-2,21 %) esett, az Egis ugyanakkor tartotta magát (+0,05 %, 10 705 forint). A befektetők nem igazán reagáltak a BorsodChem körüli legújabb hírekre, a vegyipari részvény 0,47 százalékkal 6 460-ra emelkedett. A TVK közel 2 százalékkal 4 895-re ugrott fel, az OTP pedig 1,3 százalékkal 15 945-ig drágult. Szárnyalt a Synergon (+9,41 %, 1 105 forint), de a Graphisoft (+0,92 %) sem maradt ki az emelkedésből, míg az econet.hu árfolyama nem változott. Az áramszolgáltatók közül az Édász, a Titász és a Démász gyengült.
