BUX 138843.55 0,89 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol a gdanski olajfinomítóra pályázik

Hat ajánlat érkezett a második legnagyobb olajfinomító, a Refineria Gdanska privatizálására kiírt tenderre - értesült a Reuters. A pályázók között van a Mol Rt., a Lukoil, a finn Neste, illetve egy, lengyel üzemanyag-kiskereskedők alkotta konzorcium is.

2000. december 28. csütörtök, 16:55

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet