BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Saját kártyát kapnak az Uber sofőrök

A technológiának köszönhetően számos előnyre tehetnek szert a futárok és a sofőrök.

2024. március 16. szombat, 08:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szolgáltató a Mastercarddal és a Payfare-en közösen hozta létre az Uber Pro kártyát, amelynek segítségével ingyen, azonnal hozzájuthatnak az útjuk vagy a szállításuk után a keresetükhöz az applikáció sofőrjei és futárjai.

A kártya ezen felül kiemelkedő, akár 4 százalékos pénzvisszatérítést is kínál a benzinköltségek után, és 8 százalékosat az elektromos járművek töltésének árából.

Ezen felül egy Backup Balance4 nevű funkció is elérhető lesz a kártyatulajdonosoknak, amely segítségével 50 dollár kölcsönhöz juthatnak, ha szükséges – írja a Fintech.

Az új kártya Kanadában lesz elérhető a mobiltárcánkon. Emellett a kártyához tartozó alkalmazáson keresztül a felhasználók nyomon követhetik a bevételeiket, jutalmakat gyűjthetnek és a megtakarításaikat kezelhetik.

Michael van Hemmen, az Uber Kanada Mobilitási Igazgatója azt mondta, arra törekszenek, hogy rugalmas lehetőségekkel támogassák a sofőröket és a futárokat, hogy minél hamarabb megkaphassák a keresetüket.

A kártya Mastercard Business Prepaid kártyának minősül, így használható minden Mastercard elfogadóhelynél.

Hoppá, az Uber visszatér Budapestre: közel tíz évig tartott a szünet
Az Uber budapesti restartját kezdeményezte hazánk leghosszabb ideje működő taxiszolgáltatójával, a Főtaxi-csoporttal együttműködésben. A lépéssel Budapest különleges szerepet fog betölteni a cég európai divíziójában.
Ha többre kíváncsi, itt olvashat tovább--->
Zádori Bence
Zádori Bence
Szerkesztő
Újságírói tanulmányait 2018-ban végezte el a Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékén. Első munkáit még kulturális újságíróként, a ContexUs hasábjain írta, később a szegedi egyetem sajtóosztályán szerkesztette az egyetemi magazint, gyakornokként. 2021 tavaszától egészen 2023-ig Szeged helyi ügyeivel foglalkozott, többek között a helyei egyetemi és kulturális közösségekkel, a tudományos élettel, emellett pedig a városi közgyűlés egyik tudósítója volt. 2023 júliusában csatlakozott az Economx csapatához, mely akkor még Napi.hu-ként volt ismert. Főként a mesterséges intelligencia, a technológiaipar, a turizmus és a belpolitika témájában ír. Hobbija a hátizsákos utazás és a filozófia.

Ez is érdekelhet