BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Van, ahol a járvány után sem kell öt napon át bejárni az irodába

Egyes Google-dolgozóknak a világjárvány után is elég lesz egy héten háromszor bemenni az irodába - írja a PcWorld.

2020. december 16. szerda, 15:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Google és az Alphabet ügyvezetője, Sundar Pinchai úgy döntött, hogy a jövőben lehetővé teszi a Google dolgozói számára, hogy alapesetben is részben otthonról dolgozzanak. Az ötlet szerint akkor sem kell majd egy héten 5 napot az irodában tölteni, ha már vége lesz a világjárványnak - olvasható a portálon.

A dolgozók heti 3 napot az irodában, 2 napot otthonról dolgoznak majd a tervek szerint.

A rugalmas munkamodelltől a Google nagyobb produktivitást, együttműködést és a dolgozók jobblétét várja. Ilyen hibrid modellt még egyetlen ekkora cég sem vezetett be, noha már több is teszteli.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet