A portál egyik újságírójának céges fiókjába érkezett egy levél, amelyben arról tájékoztatták, hogy lejárt egy számlája fizetési határideje.
A levelet a megtévesztés fokozása érdekében a noreply@telekom.hu címről küldték, azonban annak megfogalmazása igen magyartalanra sikerült.
A \"Befizetem\" gomb a telekom.signsation.co.uk oldalra navigálja a gyanútlan ügyfelet, mely a megtévesztésig hasonlít a Telekom eredeti bejelentkező oldalára. Külön érdekes, hogy a \"Bejelentkezve maradok\" check-box nem működik, azt csak képként illesztették be az oldalra.
Korábban az OTP is riasztást adott ki adathalászok miatt.
