




Törvény helyett kormányhatározattal is megelégszik a kabinet az üzletrészügyben
A kormány első olvasatban megtárgyalta az agrártárca javaslatát a mezőgazdasági szövetkezetek külső üzletrész-tulajdonosainak kifizetéséről, de az ügyben további egyeztetéseket tartott szükségesnek. Ezek főként az alkotmányossági …





