Újat lépett az NGM - ilyen még nem volt Magyarországon Tízéves adósságfinanszírozási stratégiát dolgozott ki a nemzetgazdasági tárca, hogy felgyorsítsa az államadósság a GDP 50 százalékára való csökkentését.
Rosszul fest az államháztartás - Az NGM mégis lazításra készül? Az államháztartás hiánya májusban 30,8 milliárd forint volt, így az öthavi deficit 559,4 milliárd forint lett, ami az éves terv 63,5 százaléka. A Nemzetgazdasági Minisztérium …
Itt vannak a miniszteri fizetések Orbán Viktor a múlt héten a kormány hároméves értékelő beszédében egyszámjegyű – praktikusan 9 százalékos – szja bevezetését pendítette meg a távolabbi jövőben.
Kamat helyett választási irodára költ a kormány Az Országgyűlés 2,9 milliárd forintot szavazott meg a még meg sem alakult a Nemzeti Választási Iroda (NVI) idei költségeire. A pénzt az adósságfinanszírozástól vették el …