Ma a tegnapi erősek eshetnek Amerika két százalékos mínusza után a BÉT-en alacsony forgalmú lecsorgás várható. Ma inkább az OTP és a Telekom gyengülhet.
Vége a szabdságnak, megregulázzák a bankokat Az amerikai kormány a bankszektor szabályozásának átalakítását, s azon belül egy központi pénzügyi szabályozó intézmény létrehozását tervezi - tudta meg a körvonalazódó terveket ismerő kormányzati …
Újra nagyot lehet kaszálni az Unicummal A Zwack ígéretéhez híven további 1000 forintot osztana ki részvényesei között.
Brutális ütést kapott a bika Délután elszakadt a cérna Amerikában, hatalmas esés lett a vége a tegnapi kereskedésnek a tőzsdén.
Betelt pohár, diplomáciai válság lehet az Opel-ügyből Diplomáciai válsággá fajulhat az Opel-válság Németország és az Egyesült Államok között.
Még több pénz kellene munkahelyekre A január végén meghirdetett munkahelymegőrző pályázatok elbírálása befejeződött, és már javában zajlanak a szerződéskötések is.
Oszkó látja a megoldást a cafeteriára és óvatos az euróval kapcsolatban A gazdasági visszaesés mértéke és annak üteme óvatossá teszi a kormányt az euróövezethez csatlakozás újabb céldátumának kitűzésével kapcsolatban - mondta lapunknak adott interjújában Oszkó Péter …
Az ENSZ egyre pesszimistább Mínusz fél százalékról mínusz 2,6 százalékra módosította az ENSZ szerdán előrejelzését a világgazdaság ez évi kibocsátásának csökkenéséről. Az nemzetközi szervezet legutóbb januárban adott előrejelzést.
Európa elfáradt a végére Minimális nyereséggel zártak az európai tőzsdék, a gyógyszer és az olajszektor volt a ballaszt.