Elindult az ötvenmilliárdos fejlesztés Tegnap a balogunyomi vasútállomáson hivatalosan is elkezdődött a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. (GYSEV) által üzemeltetett, Sopront Szombathelyen át Szentgotthárddal összekötő Nyugat-Pannon Vasút mintegy 50 milliárd forint …
Veszélyben a GE hazai dolgozói Mivel az üzletág várhatóan az idén és jövőre is veszteséges lesz, nem kizárt, hogy már 2012 előtt megszüntetik a hagyományos izzólámpák gyártását a General Electric …