Ismét Varsóba készül az OTP és a PannErgy Lengyel lapértesülések szerint az E-Star példáját követve az OTP és a PannErgy is a varsói tőzsdére készül, ám ez mindkét esetben várathat még magára.
Lezárult az RFV-kötvények második rábocsátása Vállalati kötvényei harmadik kibocsátási részletével a kötvényprogram teljes keretének csaknem felét abszolválta az E-Star, ám a befektetői érdeklődés körről körre érezhetően lanyhul.
Május körül tőzsdére készül a nyersanyagóriás Glencore Akár már májusban tőzsdére mehet a világ legnagyobb árupiaci kereskedőháza, a Glencore. Ez fúziós terveiben is segítheti.
Elmarad a Genesis napelemes részvénycseréje A Genesis bejelentése szerint mégsem lesz részvénycsere a napelem-leányvállalatokkal kapcsolatban. A bánya-apportőröknél újabb tulajdonosi átrendeződés történt.
Nagyot álmodik a Nutex Csoportszinten várhatóan pozitív mérleggel zárja a tavalyi évet a Nutex (ex-Humet). A társaság a multi level marketing elven működő, októberben akvirált Organic Mission segítségével idén …
Újabb fordulat a Genesisnél Bőkezűen bánt a közzétételekkel szerdán a Genesis, egy huszáros vágással bejelentette, mégsem lesz részvénycsere a napelemleányoknál, illetve újabb tulajdonosi átrendeződésről is beszámolt a társaság.
Merész tervek kevés számmal a Nutextől Csoportszinten várhatóan pozitív mérleggel zárja a tavalyi évet a Nutex (ex-Humet) Nyrt., amely a tavaly akvirált Organic Mission multi level marketing elven működő társaság segítségével …