"BÁR" ne lennék feketelistán... (a Bankközi Adós- és Hitelinformációs Rendszer) A lakosság hitelfelvételi lázban égett az utóbbi években. Sokan túlvállalták magukat, és "feketelistára" kerültek. Hogyan is működik ez a rendszer, amely a rossz adósokat tartja …
A legjobb befektetés a tanulás? (a diákhitelről) Egy amerikai szállóige szerint a legjobb pénzbefektetés gyermekeink taníttatása. Akiknek erre korlátozott a lehetősége, azoknak nálunk megoldást jelenthet a diákhitel intézménye.