Tetemes lett a Keg vesztesége Még mindig jelentős veszteséget termel a Keg, így a nullszaldó is messze van, amit korábban célként megfogalmazott a Napi Gazdaságnak a cég vezérigazgatója.
Napvégére talpra állt a BUX A pesti tőzsdén a reggeli esést követően délben magához tért egy kicsit a piac. A csalódást keltő amerikai gazdasági adatokra azonban ismét lejtmenetbe váltott a …
Új csúcs után pofozták le az OTP-t Napközben 6466 forinton új éves csúcsra húzták fel az OTP árfolyamát, amelyet innen 6300 forintig is visszaöntöttek, végül azonban a zárás ennél kicsit fényesebbre sikerült.
Tetemes lett a Keg vesztesége Még mindig jelentős veszteséget termel a Keg, így a nullszaldó is messze van amit korábban célként megfogalmazott a Napi Gazdaságnak a cég vezérigazgatója.
Budapest feladja függetlenségét Elkerülhetetlennek látszik a BÉT csatlakozása valamely nagyobb tőzsdei kereskedési rendszerhez, a Xetra rendszer tervezett átvételével kapcsolatban azonban nem történt megfelelő egyeztetés és számos fontos kérdést …