Kényszerértékesített az E-Star Értékesítette az NRG Finance Kft.-ben meglévő részesedését az E-Star − jelentette be a tőzsdei cég a BÉT honlapján. Kötvényekre azonban ebből sem jut.
Hat százalék felett a lakosság állampapír-állománya A magyar államadósság csak egyetlen hónapban csökkent az idén augusztus végéig. Szépen nő viszont a magyar lakosság kezében lévő kötvények állománya, igaz, a részesedésük még …
Nyoma sincs a kötvénykifizetésre szánt E-Star-pénznek Egyre inkább úgy tűnik, nem tudja majd az októberben lejáró kötvényeit visszafizetni az E-Star Alternatív Nyrt.: a havi rendszeres jelentésből kiolvasható, hogy napi anyagi gondjai …