Visszatértek a vevők A világ tőzsdéin szerdán látott pesszimizmus elillant, így a fontosabb európai tőzsdeindexek erősödtek a mai kereskedés során.
Forint: már megint a zloty miatt gyengültünk Ma is az utóbbi napok forgatókönyve érvényesült a forintpiacon, a magyar deviza lengyel társát követte, vagyis gyengült.
Lanyhult az építési kedv odaát Decemberben visszaesett a lakóház-építések száma az Egyesült Államokban, s építési engedélyekből is kevesebb "fogyott".
Mindenütt az eladók uralták a börzéket A világ valamennyi piacán eladói nyomás alakult ki szerdán, a tokiói krach, a vállalatok gyenge eredményei és a három hónapos csúcson álló olajár miatt.
A medve bejárta a világot Főként a felfelé menetelő olajár eredményeként tegnap gyengülés jellemezte a nemzetközi börzéket.
Plusz nullában végzett az index A változatos nap végén minimális pluszban zárta a napot a Budapesti Értéktőzsde irányadó mutatója.
Amerika nélkül fél gőzzel Alapjáraton pörögtek a nemzetközi tőzsdék, az amerikai befektetők ugyanis ünnepnap miatt tegnap távol maradtak a parkettektől.
Forint: halvány gyengülés reggelire A forint ma reggel minimális mértékben gyengült az euróval szemben.