BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bővíteni kell a Hungaroring lelátóját

A Hungaroring volt tavaly a legtöbbet használt európai versenypálya - mondta az InfoRádiónak Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója.

2018. február 8. csütörtök, 21:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

"A tavalyi csúcsévet negyven százalékkal túlszárnyaltuk az időarányos jegyeladással a július végi Formula-1-es futamra, amelynek nagyon jó fogadtatása van. Bízunk abban, hogy az idény kezdetével még jobban megnő az érdeklődés" - fogalmazott. 2500 hellyel már biztosan bővíteni kell a bronz lelátókat - tette hozzá.

Június elején a német túraautó-bajnokság, majd a hónap közepén a kamion Európa-bajnokság futamai lesznek Mogyoródon. Az idén új, WTCR néven induló túraautó-vb magyarországi viadala április 29-én lesz - olvasható az Infostart.hu-n.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet