BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gyógyszercégek húzzák a mutatót

A gyenge nyitást követően erősödni kezdett a BUX, hogy azután fél tíz körül tegnapi záróértéke közelébe essen visza a mutató. Tíz órakor a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) hivatalos indexe már újra enyhe pluszban volt, majd ismét lejtmenet kezdődött. Dél körül újabb irányváltás ment végbe, így délután 1 óra után már pozitív tartományban járt a BUX.

2005. június 7. kedd, 13:35

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol csekély, 0,2 százalékos pluszban járt, a gyógyszercégek viszont masszív erősödést produkálnak. A Richter 1,8, az Egis pedig 1,4 százalékos többlettel 28 400, illetve 17 500 forintos szint körül forgott az említett időpontban. Ezzel szemben az OTP és a Magyar Telekom nem találja felfelé vezető utat. Előbbi 0,9 százalékkal, utóbbi 1,4 százalékkal került lejjebb.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet