BUX 139226.34 -0,19 %
OTP 45000 0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán Viktor bejelentést tett, megvédik a jelzáloghiteleseket is

Féléves lakossági kamatstop bevezetését jelentette be a jelzálog alapú hitelekre Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a közösségi oldalán.

2021. december 22. szerda, 15:41

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A jövő január elején hatályba lépő intézkedéssel október végi szinten rögzítik a jelzálog alapú hitelek kamatait; ami azt jelenti, hogy a februári törlesztőrészlet már alacsonyabb lesz, mint a korábbiak.

Magyarországnak előre kell mennie és nem hátra - mondta az MTI szerint a kormányfő. A szerdai kormányülés legfontosabb kérdései között az áremelkedést, az inflációt említette.

Egész Európa szenved, mert nőnek az energiaárak. Magyarország védekezik, védi a családokat. Emeljük a minimálbért, a nyugdíjakat, fenntartjuk a rezsicsökkentés politikáját és rögzített árat vezettünk be az üzemanyagok esetében is - fogalmazott Orbán Viktor.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet