A miniszterelnök Facebook-bejegyzése szerint telefonon beszélt Hszi Csin-ping elnökkel és elfogadott egy meghívást is.
A kínai elnökkel egyeztetett Orbán Viktor, hogy - megfogalmazása szerint - újraindítsa a diplomáciát.
2021. április 29. csütörtök, 12:36

A miniszterelnök Facebook-bejegyzése szerint telefonon beszélt Hszi Csin-ping elnökkel és elfogadott egy meghívást is.