BUX 139442.66 1,32 %
OTP 44860 2,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Karácsony: a kormány átadta a felelősséget az embereknek

Karácsony Gergely aggódik amiatt, hogy a teraszok megnyitásának idején mg magas a koronavírus miatti halálozás és még mindig több ezer új fertőzöttet jelentenek a hatóságok - írja a Facebookon.

2021. április 25. vasárnap, 16:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A nyitás jelentése sokkal inkább az, hogy a kormány a szabadság nagy része mellé a felelősség nagy részét is átadta az állampolgároknak. Lehet ezzel józanul élni. Egyszerre élvezni a napsütést, egy jó kávét egy hangulatos kerthelyiségben, de közben megóvni magunk és mások egészségét. Továbbra is tartva a távolságot, betartva a higiéniai szabályokat és viselve a maszkot, amikor éppen nem fogyasztunk - olvasható a főpolgármester bejegyzésében.

A járványügyi előírások betartása és az oltás együtt adhat esélyt a járvány megfékezéséhez, különben félő, hogy vissza kell fordulnunk az úton, amit eddig megtettünk.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet