BUX 137909.77 -1,14 %
OTP 44390 -1,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lezárták a Normafa parkolóit!

Megteltek a parkolók a Normafánál, ezért csak a Jagelló útnál lévő parkolóban lehet megállni és onnan febuszozni - írja a XII. kerület a Facebookon.

2020. december 5. szombat, 12:36

Fotó: Napi.hu / Szász Péter
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Jagelló útról a 212N busszal lehet feljutni a Normafához.

A Normafán továbbra is folyamatos a rendészeti, rendőri jelenlét. A parkolóhelyek betelte után a Hegyvidéki Rendészet munkatársai visszafordítják a gépkocsikat, a szabálytalanul, tiltott helyen, zöldfelületeken, a környezetet károsító módon parkolókat pedig megbüntetik.

Korábban az önkormányzat azt kérte, hogy az emberek keressenek kevésbé frekventált budai kirándulóhelyeket.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet