BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megszállja a rendőrség Terézvárost - repülnek a büntetések

Az ingyenes parkolás bevezetése óta annyi lett a tilosban parkoló autó, hogy a rendőrség és az önkormányzati rendészet közös akcióban ellenőrzi őket.

2020. május 20. szerda, 12:18

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az akciót május 20. és 24. között szervezik - írja a Facebookon Soproni Tamás polgármester.

Nem ritka, hogy az út szélén, járdán, vagy sétálóutcán állítják le járműveiket a sofőrök, és használják azokat parkolónak, rakodóterületnek.

A rendészek és rendőrök szerdától a rakodási területek várakozási szabályainak betartását is szigorúan számon kérik.

Az elmúlt napokban hasonló ellenőrzések során már 25 szabálytalanul várakozó autót kellett elszállítani, és számos esetben büntettek is.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet