BUX 138567.80 -0,67 %
OTP 44400 -1,16 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Extra pénzt kaphatnak az ELTE diákjai

A rendkívüli helyzet ideje alatt végzett, önkéntes hallgatói tevékenység támogatására ösztöndíjat hozott létre az ELTE Hallgatói Önkormányzat. A juttatással a segítségnyújtás ilyen formájának népszerűsítése mellett a veszélyhelyzet miatt diákmunka-lehetőségtől elesett, de önkéntes alapon dolgozó hallgatókat szeretnék segíteni.

2020. május 8. péntek, 13:22

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az ösztöndíjra május 8-tól május 15-ig jelentkezhetnek az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) teljes idejű, nappali képzésen tanuló, a pályázás félévében aktív státuszú hallgatói.

A támogatás egy főre eső összege az érvényes pályázatot beadók számától függ, köztük osztják majd el a rendelkezésre álló keretösszeget, amely ebben a félévben 15 millió forint.

A pályázati kiírás itt érhető el .

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet