BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Koronavírus: 15 milliárdot ad eszközvásárlásra a kormány

A koronavírus-elleni védekezéshez, a szükséges beszerzések és intézkedések biztosítására a kormány kész minden támogatást megadni - írta az MTI. Most az Állami Egészségügyi Ellátó Központ kap 15 milliárdot.

2020. március 24. kedd, 23:32

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormány most újabb több mint 15 milliárd forintot meghaladó forrást biztosít az Állami Egészségügyi Ellátó Központ számára egészségügyi eszközök vásárlására - az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyen olvasható.

A pénz felhasználása, a beszerzések és a beszerzett eszközökkel való készletgazdálkodás az Operatív Törzs utasítása alapján történik.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet