BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Készüljenek - itt a köztes magasnyomás!

Hétvégén lesz minden: fagy, köd, majd tavaszias meleg

2020. február 15. szombat, 08:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szombaton gomolyfelhők képződnek, fátyolfelhők sodródnak fölénk, a rétegfelhőzet keleten pedig szakadozottá válik, csapadék nem várható - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Vasárnap reggelre több helyen köd, illetve rétegfelhőzet is képződhet, amely napközben feloszlik, gomolyosodik, miközben vastagodó fátyolfelhőzet szűri a napsütést. Csapadék nem lesz. A déli szél többfelé megélénkül, elsősorban a Dunántúl északi felén helyenként megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -5 és +3, a legmagasabb nappali hőmérséklet 7 és 15 fok között valószínű, északkeleten lesz a hidegebb.

Hétfőn fátyol- és gomolyfelhős, napos időre számíthatunk. Csapadék nem várható. A délnyugati, déli szél megélénkül, elsősorban a Dunántúl déli felén meg is erősödhet. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és +7, a legmagasabb nappali hőmérséklet 10 és 18 fok között valószínű, északkeleten, északon lesz a hidegebb.

Rácz Gergő
Rácz Gergő

Ez is érdekelhet