BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rendőrség: lövéseket adtak le a röszkei határon

Egy migránscsoport megpróbált jogellenesen Magyarország területére bejutni, a rendőrök megakadályozták őket; a szolgálatban lévő fegyveres biztonsági őr több figyelmeztető lövést adott le - közölte a rendőrség honlapján.

2020. január 28. kedd, 08:15

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Egy csoport 5 óra 30 perc körül a röszkei közúti határátkelőhelyen megpróbált jogellenesen az ország területére bejutni - írta a police.hu. A határátkelőhelyen szolgálatot teljesítő fegyveres biztonsági őr több figyelmeztető lövést adott le, a helyszínre irányított járőrök ekkor érkeztek meg.

Az M1 szerint mintegy ötven ember próbált a határon átjutni.

A csoport tagjai közül néhányan beléptek Magyarországra, őket a rendőrök feltartóztatták, a többiek bejutását megakadályozták - áll a rendőrségi közleményben.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet