BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy a sor határon - a rendőrség üzeni: vigyen magával vizet!

Megnövekedett a várakozási idő a Röszke Autópálya-határátkelőhely ki- és belépő oldalán is a személyforgalomban.

2019. augusztus 4. vasárnap, 09:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A dinamikusan megnövekedett forgalom miatt hosszabb várakozási időre kell számítani az átkelőn. A Röszke Autópálya-határátkelőhelyen négy órát kell várakozniuk a személyforgalmi sávokban átlépésre jelentkezőknek - olvasható a Police.hu-n.

Az utazók Szerbia felé, vagy onnan belépésre Csongrád megyében választhatják a Tiszasziget, az Ásotthalom és a Röszke Közúti-határátkelőhelyeket, melyek 7 órától 19 óráig fogadják az utasokat.

A rendőrség kéri, hogy indulás előtt mindenki ellenőrizze az úti okmányai meglétét, a gépkocsi műszaki állapotát, vegyenek magukhoz elegendő mennyiségű folyadékot, és amennyiben szükséges, ne felejtsék otthon gyógyszereiket. Amennyiben rendőri segítségre van szükségük, hívják a 112-es segélyhívót - olvasható a közleményben.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet