BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hajóbaleset - 18 fős küldöttség érkezik Dél-Koreából

A külügyminiszterrel az élén, kormányszintű operatív csoport megalakítását rendelte el csütörtökön a dél-koreai elnök az ország turistáit ért magyarországi vízi balesettel kapcsolatban - írja az Index az MTI nyomán.

2019. május 30. csütörtök, 05:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mun Dzse In egyben utasította kormányát, hogy a magyar hatóságokkal együttműködve tegyen meg minden lehetséges intézkedést azoknak a dél-koreai turistáknak a megsegítésére, akik hajóbalesetet szenvedtek Budapesten.

A szöuli kormány azt is tervezi, hogy a lehető leghamarabb 18 tisztviselőből álló csoportot küld Magyarországra - olvasható a portálon.

A fedélzeten 34 ember volt a fedélzeten: 32, főleg dél-koreai turista és a két fős személyzet.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet