BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leégett egy pelletgyártó üzem Gárdony mellett

Kigyulladt, teljes terjedelmében lángolt és kiégett két, 500 négyzetméteres, pelletet gyártó üzemcsarnok Gárdony és Zichyújfalu között.

2018. szeptember 22. szombat, 11:25

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A lángok a hajnali órákban csaptak fel. A harminc tűzoltónak sikerült megakadályoznia, hogy a tűz átterjedjen a harmadik üzemcsarnokra is. A fémvázas, beton oldalfalú épületek teteje beszakadt, a bennük tárolt három gázpalack felrobbant. Az egyikben készáru, a másikban szalma, széna és egyéb, takarmányozást szolgáló alapanyagok voltak - írta az MTI.

A katasztrófavédelem szóvivő közölte, hogy elhúzódó utómunkálatok várhatók az izzó szalmabálák és az erős szél miatt, miközben az életveszélyessé vált épületek bontását is el kell végezniük.

Fotó: Illsztráció, John MacDougall/AFP

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet