BUX 139409.87 1,3 %
OTP 44820 1,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb képviselővel bővülhet az LMP frakciója

Az Együtt színeiben parlamentbe került Szabó Szabolcs valószínűleg az LMP-frakcióhoz csatlakozik, amely így 9 főre bővülhet majd.

2018. április 20. péntek, 23:01

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Pénteken vette át megbízólevelét Szabó Szabolcs, aki az Együtt jelöltjeként legyőzte Németh Szilárd Fidesz-alelnököt Budapest 17. választókerületében (Csepel-Soroksár).

A politikus erről egy hosszú közleményt adott ki, amelyben a jövőjéről is ejt néhány szót. Mivel az Együtt nem jutott be a parlamentbe, sőt, a szervezete ebben a formában megszűnik, kérdés, hogy Szabó függetlenként folytatja a parlamentben, esetleg csatlakozik egy frakcióhoz írta az Index.

A képviselő csak olyan párt frakciójának lesz a tagja lenni, amelyik visszaléptette a jelöltjét a javára. Ez alapaján valószínű, Szabó az LMP-frakcióban fogja folytatni, így az kilenc 9 főre bővülhet majd.

Fotó forrása: Shuttershock

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet