BUX 139864.61 0,17 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megjavították a váltót - újra járnak a veresegyházi vonatok a Nyugatiból

Újra járnak a vonatok a Nyugati pályaudvar és Rákospalota-Újpest között - közölte a Mávinform hétfő reggel az MTI-vel.

2018. február 26. hétfő, 09:38

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Korábban azt írták, hogy a váltóberendezése meghibásodása miatt a Budapest-Veresegyház-Vácrátót-Vác és a Budapest-Vác vasútvonalon 20-30 perces késéssel kell számolni.

Legfrissebb közleményük szerint a váltóberendezését megjavították, az ideiglenes korlátozásokat feloldották.

A Budapest-Veresegyház-Vácrátót-Vác vonal személyvonatai már a Nyugati pályaudvarról indulnak és oda is érkeznek.

Képünk forrása: Pixabay

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet