BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb kórházat zártak le

Teljes látogatási tilalmat rendeltek el a nyíregyházi Jósa András Oktatókórházban a felső légúti hurutok és influenzás megbetegedések megelőzése miatt - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház kedden az MTI-vel.

2018. február 20. kedd, 10:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nyírségi megyeszékhely gyógyintézményében február elejétől részleges látogatási tilalom volt érvényben, ezt terjesztették most ki az egész kórházra.

Részleges korlátozás van érvényben még a mátészalkai, a fehérgyarmati, valamint a - nem a megyei kórházcsoportba tartozó - kisvárdai kórház egyes osztályain is - írja az MTI. (Elkeserítő hír a magyar kórházakból - mi lesz a betegekkel?)

Fotó forrása: StockSnap

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet