BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Wifiben erősítenek az iskolák

Egy 35 milliárd forintos uniós projektnek köszönhetően idén jelentősen előrehalad az iskolák sávszélesség-bővítése és wifi-lefedettsége - erről beszélt Maruzsa Zoltán, az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) helyettes államtitkára az M1 hétfő reggeli műsorában.

2018. január 22. hétfő, 10:36

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A helyettes államtitkár elmondta, hogy idén először önálló standdal jelentkezik Magyarország a londoni oktatástechnikai és módszertani vásáron.

A rendezvényen 70 ország képviselteti magát és mintegy 35 ezer vendéget várnak. A magyar delegációban 50 pedagógus is helyet kapott - mondta az MTI beszámolója szerint. (Diáktüntetés - ultimátum a kormánynak.)

Fotó forrása: Shutterstock

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet