BUX 138567.80 -0,67 %
OTP 44400 -1,16 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több baj is van az autópályán

Hegyeshalomnál a lassú határellenőrzés miatt van hat kilométeres dugó. Ácsnál baleset miatt terelik a forgalmat az M1-esen - írja az MTI.

2018. január 6. szombat, 13:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Négy autó ütközött az M1-esen ÁcsnálAz M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán négy személygépkocsi ütközött össze Ács közelében. A műszaki mentés idejére az autópályát lezárták, a forgalmat elterelik - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

A szervezet tájékoztatása szerint a balesetben három ember sérült meg, egyiküket a műszaki mentést végző ácsi önkormányzati tűzoltók emelték ki járművéből.

A megnövekedett forgalom miatt hat kilométeres torlódás alakult ki az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál. Egy órát kell a dugóban állni.

A kép illusztráció. Forrás: Shutterstock.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet