BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hárommilliárd forintos ajándékot kapnak a belvárosiak

A korábban kiemelt jelentőségűvé nyilvánított Belvárosi Sportközpont megvalósítására utal a kormány a választási kampány kezdetén.

2018. január 5. péntek, 18:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

"Jól indul az év a belvárosiaknak! A kormány 3 milliárd forintot biztosít a Belvárosi Sportközpont megvalósítására" - idézi a hvg.hu az V. kerületi polgármester, Szentgyörgyvölgyi Péter Facebook-bejegyzését, amely a beruházás elindulásáról szól.

A projektre két részben utal a kormány: idén és jövőre is 1,5-1,5 milliárd forintot kap a budapesti belváros önkormányzata. A támogatás megítéléséről még a 2017 végén döntött a kormány, mellette jut majd a lenti termálfürdőre és egy budapesti atlétikai akadémiára is.

Az uszodával, fitneszteremmel és wellnessrészleggel ellátott létesítmény a Vadász utcában nyílik majd meg egy bérház helyén.

A nyitókép forrása: Shutterstock.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet