BUX 138661.08 -0,6 %
OTP 44710 -0,47 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkezdődhet az új mentőállomás építésének az előkészítése

Az országban 21 mentőállomás építésének az előkészítésére hagyott jóvá 266 millió forintot a kormány a Magyar Közlönyben megjelent határozatában.

2017. december 29. péntek, 13:39

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Országos Mentőszolgálat által használt egyes mentőállomások újjáépítésének illetve új állomások építésének az előkészítéséhez szükséges forrás az idei költségvetés Beruházás Előkészítési Alapja.

A 21 mentőállomás részben új építésű lesz, részben pedig a régi lebontása után kerül sor az új építésére. Az új állomásokat maguknak tudható települések között szerepel Sárbogárd, Szigetszentmiklós, Ózd, Szeged, Püspökladány, Ajka, Rákoskeresztúr, Letenye, Rétság, Dunakeszi és Zalaegerszeg is.<sub></sub>

Németh Géza
Németh Géza

Ez is érdekelhet