BUX 139023.10 -0,34 %
OTP 44900 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb állami pénzek mennek az ipari parkokhoz

Több mint 9 milliárd forinttal támogatja a kormány a dunaújvárosi, az érdi, a hódmezővásárhelyi és a szolnoki ipari parkot, az erről szóló határozat a Magyar Közlönyben jelent meg.

2017. december 28. csütörtök, 16:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az ipari parkok támogatása a Modern Városok Program keretében történik.

dunaújvárosi áruforgalmi csomópont kialakítására 4 milliárd 164 millió forintot határozott meg a kormány.

Az érdi új ipari gazdasági övezet részeként, az ipari park fejlesztésével kapcsolatos forrás pedig 1 milliárd 79 millió forintot tesz ki.

A hódmezővásárhelyi ipari park fejlesztésére 2 milliárd 570 millió, míg a szolnokira 1 milliárd 563 millió forintot tartalmaz a határozat.

<sub></sub>

Németh Géza
Németh Géza

Ez is érdekelhet