BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az új buszok nem éghetnek, a régiek igen

A hétfő este 7 órától üzembe helyezett, 22 főnél több utas szállításra alkalmas új városi buszok motorterét el kell látni automata tűzoltó berendezéssel.

2017. augusztus 15. kedd, 06:40

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A nemzeti fejlesztési miniszter rendelete a hétfői Magyar Közlönyben jelent meg és még aznap este 7 órakor hatályba is lépett. Az önműködő tűzoltó berendezésnek a  BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság engedélyével kell rendelkeznie és nem pótolja a buszokon eddig is kötelező tűzoltó készüléket.

A már üzemben lévő buszokra nem vonatkozik az automata tűzoltó készülék felszerelésének kötelezettsége.

Németh Géza
Németh Géza

Ez is érdekelhet