BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Korrupcióval vádolnak egy volt megyei rendőrfőkapitányt

Ármós Sándort több mint hétmillió forint értékű valuta átvétele közben érték tetten tavaly nyáron, jövő héten emelhetnek vádat ellenük.

2017. július 22. szombat, 12:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ármós és öt társa ellen a főügyészség jövő héten vesztegetést állítva elkövetett befolyással üzérkedés és más bűncselekmények miatt emel vádat - értesült a Magyar Idők.

A vádlott hivatásos szolgálati viszonyát idén április 30-ával szüntette meg Áder János, előtte 2007-től Pest megyei, korábban Nógrád megyei rendőrfőkapitány volt. (Újabb visszajelzés érkezett - ezt nem teszik ki az ablakba Orbánék.)

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet