BUX 138911.27 0,93 %
OTP 44590 1,39 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hatvanegy határrendész betegedett le

Kedd délutánig 61, a Kelebia Határrendészeti Kirendeltség területén szolgálatot teljesítő rendőr szorult kezelésre akut gyomor-bélrendszeri panaszok miatt - közölte a rendőrség vezető főorvosa.

2017. január 3. kedd, 19:54

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Lódi-Sipos Edina közölte: az első betegeket hétfő este az orvosi ügyeleten, illetve a kiskunhalasi kórházban látták el. A többiek kedden jelentettek beteget. Mindannyian hányingerre, hasmenésre, hasi fájdalomra, hidegrázásra panaszkodtak. Állapotuk kielégítő, senki nem szorult kórházi ellátásra.

A betegség kialakulásának okát a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal népegészségügyi főosztályának közreműködésével vizsgálják. Az eljárás során laboratóriumi vizsgálatokat is végeznek, ezek eredménye későbbre várható - mondta a főorvos.

Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a szolgálatból kieső rendőrök helyettesítése megoldott.

Inforádió
Inforádió
MTI
MTI

Ez is érdekelhet