BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Közparkok kerülhetnek az önkormányzatokhoz

Harmincöt állami közpark önkormányzati tulajdonba adását javasolja a parlamentnek Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter.

2016. október 28. péntek, 16:04

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormánynál 35 település kezdeményezte, hogy a területén lévő közparkot átvenné, vállalva, hogy parkként, közcélra használja tovább.

A javaslat tartalmazza azt is, hogy a budapesti Erzsébet téren további négy ingatlan a főváros tulajdonából állami tulajdonba kerül. Ezt egy tulajdonjogilag is egységesen kezelhető és üzemeltethető közparki terület kialakításával indokolta a tárcavezető.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet