BUX 139490.49 -0,1 %
OTP 45540 -0,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

\"Egész Európa Magyarországra figyel\"

Az október 2-i népszavazásról közölt kommentárt legújabb számában a WSieci című konzervatív lengyel hetilap

2016. szeptember 26. hétfő, 13:02

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Amennyiben a vasárnapi kvótareferendumon a nemek győznek, ez a visegrádi csoport (V4) sikereként is elkönyvelhető lesz, hiszen \"a migrációs válság ügyében a tagországok kormányai, ahogy Lengyelország, Szlovákia és Csehország lakosságának többsége is egy hangon beszél a magyarokkal\" - véli a honlapon is közölt kommentárban Grzegorz Górny.

A Magyarországgal rendszeresen foglalkozó szerkesztő szerint a hétvégén \"egész Európa Magyarországra figyel\". A nemek győzelme ugyanis impulzust jelenthet mások számára is az Európai Unióban, akik Berlin és Brüsszel migrációs politikáját ellenzik - írta Górny, hozzáfűzve: több magyarországi kommentár szerint a kvótareferendumon való részvételi hajlandóság csökkentését célozhatták Jean-Claude Junckernek az utóbbi napokban tett nyilatkozatai, melyeket többen úgy értelmeztek, hogy az Európai Bizottság elnöke kész kihátrálni az állandó uniós menekültelosztási mechanizmusból.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet