BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megtalálta az UEFA a magyarokat

Fegyelmi eljárást indított a Magyar Labdarúgó Szövetséggel (MLSZ) szemben az európai szövetség (UEFA), mert a magyar válogatott szurkolói petárdákat használtak a lelátón.

2016. június 18. szombat, 16:25

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az UEFA honlapján, a fegyelmi bizottság dokumentumai között olvasható indoklásban az szerepel, hogy a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában, az Ausztria elleni keddi mérkőzésen (2-0) a magyar drukkerek petárdákat gyújtottak a nézőtéren, amit az UEFA fegyelmi szabályzata tilt.

A pénteki mérkőzésekkel összefüggésben a horvát és a török szövetséggel szemben is fegyelmi eljárást indítottak a szurkolók viselkedése miatt.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet