BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán Párizsba utazott

Orbán Viktor miniszterelnök Párizsba utazott, ahol csütörtökön megbeszélést folytat Angel Gurríával, az OECD főtitkárával, majd felszólal a szervezet tanácsülésén - tájékoztatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője. A kormányfő útja során nem hivatalos megbeszélést folytat a francia politikai élet több meghatározó személyiségével is - tette hozzá.

2016. április 6. szerda, 13:54

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Orbán Viktor németországi látogatásával kapcsolatos német lapértesüléseket Havasi Bertalan úgy kommentálta: a miniszterelnök április 18-án, 19-én és 20-án tartózkodik Németországban. Stuttgartban és Bonnban tárgyal majd vállalatvezetőkkel és a politikai élet szereplőivel, illetve több fórumon is előadást tart.

Havasi Bertalan helytállónak nevezte azt a lapinformációt is, miszerint a magyar kormányfő 19-én találkozik Helmut Kohl korábbi német kancellárral. Tekintettel arra, hogy a programok egy része nem sajtónyilvános, illetve folyik még a szervezés, a részletekről később tudnak tájékoztatást adni - közölte a sajtófőnök.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet