BUX 140220.77 0,43 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem fizetett a Klik, kikapcsolták a gázt az iskolában

Nem fizetett a Klik, ezért kikapcsolták a gázt az egyik általános iskolában.

2016. február 6. szombat, 16:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Helyi szülők arról számoltak be, hogy a Gyöngyöstarjáni Általános Iskolában pénteken a szolgáltató lekapcsolta a gázt, mert a Klik nem egyenlítette ki a számlát. A hétfői tanítás biztosan elmarad, a keddiről még semmilyen információt nem kaptak. Az iskola egyelőre nem adott ki hivatalos tájékoztatást az ügyben  - tudta meg az atv.hu

A Klik eladósodásáról már többször írtunk. A gyöngyöstarjáni történet azért is érdekes, mert a kormányzat a Klik létrehozásának és az iskolák államosításának szükségességét éppen azzal magyarázta, hogy 2010 előtt pénzügyi gondjaik voltak az iskoláknak. Csakhogy egyre inkább úgy tűnik, hogy hiába államosították az iskolákat, ha a Klik ugyanúgy tartozásokat halmoz fel, mint korábban azok az iskolák, amelyek miatt államosított a második Orbán-kormány. (Index)

Index.hu
Index.hu

Ez is érdekelhet