BUX 138882.28 -0,44 %
OTP 44790 -0,29 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elkezdődött a pedagógusok demonstrációja

Pedagógusok, szülők és diákok vonulnak utcára szerda délután szerte az országban. Budapesten 17 órakor a Szabadság téren kezdődött a rendezvény. A tömegben sok a diák is - mondta az InfoRádió helyszínen tartózkodó tudósítója.

2016. február 3. szerda, 17:49

Inforádió
Inforádió

Ez is érdekelhet