BUX 138683.35 -0,58 %
OTP 44760 -0,36 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Itthon bevezetik a B szintű terrorfenyegetettség rendszerét

Megerősítik a magyarországi biztonsági intézkedéseket - így döntött a nemzetbiztonsági kabinet munkacsoportja a párizsi terrortámadás miatt összehívott szombat reggeli ülésen, amelyen részt vett Orbán Viktor kormányfő is.

2015. november 14. szombat, 10:24

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A döntésekről Bakondi György, a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója számolt be sajtótájékoztatón, hangsúlyozva: Magyarország védelmét meg kell erősíteni.

Az úgynevezett B szintű terrorfenyegetettség emelt szintű rendszerét vezetik be. A megerősített biztonsági intézkedések lényegi eleme a rendőri jelenlét jelentős növelése közterületeken és kiemelt létesítményeknél egyaránt. Szigorítják a határok ellenőrzését is.

Bakondi György azt is mondta, továbbra sincs arra vonatkozó információ, hogy Magyarországot konkrét terrorfenyegetettség érné.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet